• Yenilendi
4g Anında Kaplama Protezleri, Kaplama Protezleri Geçici Diş Onarımı Dolgu Malzemesi için Çok Fonksiyonlu Geçici Diş Onarım Seti

4g Anında Kaplama Protezleri, Kaplama Protezleri Geçici Diş Onarımı Dolgu Malzemesi için Çok Fonksiyonlu Geçici

₺ 21.57
Malların miktarı
Stokta

GÜVENİLİR MALZEME-Güvenli ve toksik olmayan, parçalanabilir, birkaç sürebilir months.No tepsi veya aljinat gösterimleri required.No özel alet veya ekipman gereklidir.BASİT VE KULLANIŞLI-Sizi yaralanmalardan koruyabilir ve geçici olarak dişlerinizi onarmanıza yardımcı olabilir.Çoğu müşterinin kullanımı kolaydır ve yeni bir diş oluşturabilir. minutes.BE ELBETTE : bu ürün parçalanabilir.Ayrışma ürünleri vücut tarafından metabolize edilebilir.Takma dişler eksik dişleri kapatmanıza yardımcı olabilir.Güvenle gülümseyebilirsiniz ve temizlenmesi kolaydır.PRATİK UYGULAMA : Kozmetik diş kapakları doğrudan dişlere takılabilir.Bunlar, kullanımı kolay.Bir sonraki kullanım için uygun olan sıcak suya ulaştıklarında otomatik olarak çözülebilirler.Farklı dişler için uygundur.Kullanımı : gerçek dişler varsa.Dişlerinizi kolayca şekillendirebilmeniz için doğru sıcaklığı kullanın.Sıcaklık yüksekse, malzeme çok yumuşak, çok incedir ve kalıplanması kolay değildir.Sıcaklık çok düşükse, malzeme çok serttir; Lütfen birkaç kez deneyin.Özellik : 1. Güvenilir, güvenli ve toksik olmayan, parçalanabilir malzeme, birkaç ay sürebilir. 2. Tepsi veya aljinat izi yok required.No özel alet veya ekipman gereklidir. 3. Çoğu müşterinin kullanımı kolaydır ve birkaç dakika içinde yeni bir diş oluşturabilir.Şartname : Durum : %100 % yeni Öğe türü : geçici diş onarım kablosu Şartname : 4g Tutma süresi : ürünün kendisi değil aşınmaya dayanıklı ve ısı için bir kaç ay, yani günlük kullanım uzun süreli kullanım için uygun değildir.Not : 1 g ürün yaklaşık bir dişe karşılık gelir Paket listesi : 1 x diş onarım inci Not : 1. Sabit protez gibi, protez de etrafına sarılmalıdır. 2. Yeni yapılan dişler nispeten beyazdır.Dişlerinizle çevredeki dişler arasında renk farkı varsa, onları çayın içine batırarak lekeleyebilirsiniz. 3. Gerçek dişlerin varsa kullan.İstediğiniz şekli kolayca yapabilmeniz için sıcaklığın kontrol edilmesi gerekir.Sıcaklık yüksek, malzeme çok yumuşak, çok ince ve kalıplanması kolay değil.Sıcaklık çok düşük, malzeme çok sert; Lütfen birkaç kez deneyin.için.

Ürün Özellikleri

Koşul:
100 % Marka Yeni
Öğe Türü:
geçici diş onarım kablosu
Belirleme:
4g
Bekleme süresi:
ürünün kendisi birkaç ay boyunca aşınmaya ve ısıya dayanıklı değildir, bu nedenle günlük kullanım uzun süreli kullanım için uygun değildir. 
Not:
1 g ürün yaklaşık bir dişe karşılık gelir
Paket Listesi:
1 x diş onarım inci :
Not:
1. Sabit protez gibi, protez de etrafına sarılmalıdır.  :
2. Yeni yapılan dişler nispeten beyazdır. Dişlerinizle çevredeki dişler arasında renk farkı varsa, onları çayın içine batırarak lekeleyebilirsiniz.  :
3. Gerçek dişlerin varsa kullan. İstediğiniz şekli kolayca yapabilmeniz için sıcaklığın kontrol edilmesi gerekir. Sıcaklık yüksek, malzeme çok yumuşak, çok ince ve kalıplanması kolay değil. Sıcaklık çok düşük, dostum. :

Alıcılar da