• Yenilendi
edc kılıfı edc çantası erkekler için, molle kılıfı taktik kılıfı, küçük molle çantası taktik çantası, molle aksesuarları, kemer kılıfı erkekler için,spor seyahat yürüyüş su geçirmez çanta ile Amerikan bayrağı nakış yama (siyah)

edc kılıfı edc çantası erkekler için, molle kılıfı taktik kılıfı, küçük molle çantası taktik çantası, molle aksesuarları,

₺ 31.50
Malların miktarı
Stokta

WATERPROOF【SU GEÇİRMEZ】 - İçinde su geçirmez bir tabaka bulunan 900 D şifreli Oxford kumaş kullanın, bu da etkili bir şekilde su geçirmez ve yağmuru önleyebilir. ◆ 【CONVENİENT STORAGE】 There iki cepler içinde, hangi cep telefonları tutabilir daha küçük 6.2 inç, ve bir cep telefonu çantası olarak kullanılabilir.İçinde çeşitli özellikler koyabileceğiniz çeşitli yuvalar vardır.İçinde serbestçe dönen anahtarlık. 【TAŞIMASI KOLAY】 - Bu öğe taktik çantaya veya taktik yeleğe asılabilir ve MOLLE taktik olarak kullanılabilir accessory.It ayrıca açık hava sporları sırasında elde tutulabilir veya bisiklete asılabilir veya kemere asılabilir. 【BAYRAK ROZETİ VER】 - Çantanın dış tarafında bir Velcro var, ulusal bayrak rozeti, tıbbi rozet vb.Gibi 5 cm*8 cm'lik bir rozet yapıştırabilirsiniz.Ürün, taktik bir yama olarak kullanılabilen ve çantaya takılabilen hediye olarak bir Amerikan bayrağı rozeti içerir. ◆ 【NEFES ALABİLEN örgü çanta İÇERİR】 Dış tabakada, iç tabakayı ıslatmadan geçici olarak ıslak mendil koyabilen bir örgü çanta vardır.Açık hava macerası sırasında el feneri takılabilir. APPLICATIONS【GENİŞ UYGULAMA YELPAZESİ】 - Taktik bir aksesuar olarak kullanılabilir, açık hava sporları, kamp, bisiklet, dağcılık, balıkçılıkta kullanılabilir ve yaşamda, işte ve travel.It cep telefonu çantası, saklama çantası, cüzdan vb.Olarak kullanılabilir.Renk : Siyah.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da