• Yenilendi
E-jetSport Badminton Net Açık Oyun Seti, Raketler Shuttlecocks Combo Çocuklar ve Aile için Taşınabilir, Alet Gerektirmez-Arka Bahçe Eğitimi, Plaj, Park, Piknik Oyunları, Yeşil (EOB37540)

E-jetSport Badminton Net Açık Oyun Seti, Raketler Shuttlecocks Combo Çocuklar ve Aile için Taşınabilir, Alet Gerektirmez-Arka

₺ 261.90
Malların miktarı
Stokta

????Dönüştürülebilir Taban - Sadece bir davadan daha fazlası, aynı zamanda badminton ağı için en önemli temel.Saklama kutusu kasasını 10 metrelik bir badminton ağına dönüştürün, ihtiyacınız olan her şeyi çıkarın ve oyunlarınızı bir dakika içinde başlatın. ????Alet Gerektirmez-Piyasadaki en kolay montaj badminton ağı.Tabanın yan deliğine 2 kutup takarak dakikalar içinde hızlı kurulum. ????Her Yere Taşınabilir - Her ekipmanı taşıma çantasının içinde güvenli ve korumalı tutun.Dönüştürülebilir badminton setini iç veya dış mekanlarda herhangi bir yere götürmeniz için pürüzsüz bir yerleşik tutamak da yapılır. ????Karanlıkta Parlayan-Hem yeni başlayanlar hem de amatörler için gündüz ve gece boyunca mükemmel bir seçenek olan yüksek kaliteli aydınlatma badminton raketle donatılmıştır.Bu parlayan kuşlarla badmintonun tadını çıkarın!. ????Kullanışlı Hepsi 1 Arada Set-Bir taşıma çantasına dahil olan geniş badminton ekipmanı yelpazesi : 1 dayanıklı 10ft Ağ, 2 yüksek kaliteli Çelik Badminton Raketi, 2 Aydınlatma Badminton Raketi ve 2 kurulum direği. ????Partiler için mükemmel-Cadılar Bayramı, Noel, tatiller, partiler, aile birleşimi oyunları ve ebeveyn-çocuk etkinlikleri için en iyi seçim.Parlak badminton seti, en uygun tasarım ve aydınlatma badminton kuşları ile birlikte gelir. ????Badminton Sevgilisi için Mükemmel bir Hediye-Hayatınızdaki badminton sevgilisi için harika hediye fikirleri için beyninizi kırmak ve kısa düşmek mi?Açık alanda basit bir uygulama için bu portatif badminton setini kesinlikle takdir edeceklerdir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da