• Yenilendi
Qqmora Dijital Rüzgar hızı ölçer, yüksek Hassasiyet ışık Tartmak Uygun LCD rüzgar hızı ölçer Enerji Tasarrufu Dijital Anemometre Ormancılık

Qqmora Dijital Rüzgar hızı ölçer, yüksek Hassasiyet ışık Tartmak Uygun LCD rüzgar hızı ölçer Enerji Tasarrufu

₺ 151.80
Malların miktarı
Stokta

Bu cihaz küçük boyutlu, hafif, eksiksiz fonksiyonlar, düşük güç tüketimi ve rahat kullanım avantajlarına sahiptir.Tarım, ormancılık, çevre, okyanus, okul öğretimi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.Anlık rüzgar hızı, ortalama rüzgar hızı, anlık rüzgar seviyesi, ortalama rüzgar seviyesi ve karşılık gelen sallanma yüksekliğinin beş parametresi aynı anda ölçülebilir.Cihaz, yüksek hassasiyet ve hızlı hesaplama hızına sahip yeni bir mikrobilgisayar teknolojisi kullanır.Bu cihaz, düşük güç tüketimi tasarımı, LCD ekran, enerji tasarrufu ve net ekran ile elde taşınabilir bir rüzgar kupası anemometresidir.Özellik : 1. Bu cihaz küçük boyutlu, hafif, eksiksiz fonksiyonlar, düşük güç tüketimi ve rahat kullanım avantajlarına sahiptir.2. Tarım, ormancılık, çevre, okyanus, okul öğretimi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.3. Bu cihaz, düşük güç tüketimi tasarımı, LCD ekran, enerji tasarrufu ve net ekran ile elde taşınabilir bir rüzgar kupası anemometresidir.4. Cihaz, yüksek hassasiyet ve hızlı hesaplama hızına sahip yeni bir mikrobilgisayar teknolojisi kullanır.5. Anlık rüzgar hızı, ortalama rüzgar hızı, anlık rüzgar seviyesi, ortalama rüzgar seviyesi ve karşılık gelen sallanma yüksekliğinin beş parametresi aynı anda ölçülebilir.Şartname : Öğe Türü : Rüzgar Hızı ölçermalzeme : ABSSize : Uzunluk : Yaklaşık. 24.7 cm / 9.7 in Genişlik : Yaklaşık. 9.9 cm / 3.9 in Battery Modeli : 3 x AA piller sevk (piller olmadan teslim) Dört, kullanım method Function Anahtar Açıklama : 1. A/ B : Rüzgar hızı fonksiyon tuşu, (A) anlık rüzgar hızı ve (B) ortalama rüzgar hızı arasında geçiş yapmak için kullanılır.2. C/D / E : (C) anlık rüzgar seviyesi (D) ile eşit rüzgar seviyesi (E) karşılık gelen sallanma yüksekliği arasında geçiş yapmak için kullanılan rüzgar seviyesi güç ayı tuşu.3. HOLO : Mevcut ölçülen değeri kilitlemek ve kilide geri dönmek için kullanılan kilit fonksiyon tuşu.4. AÇMA / kapama : Güç anahtarı tuşu, cihazın gücünü açmak ve kapatmak için kullanılır.Paket Listesi : 1 x Rüzgar Hızı ölçernot : Manuel ölçüm, sadece referans için.

Ürün Özellikleri

Öğe Türü:
Rüzgar Hızı Ölçer
Malzeme:
abs
Boyut:
Length
Pil Modeli:
3 x AA piller sevk (piller olmadan teslim)
Dört, kullanım yöntemi :
Fonksiyon Tuşu Açıklaması:
1. A/B:
Rüzgar hızı fonksiyon tuşu, (a) anlık rüzgar hızı ile (B) ortalama rüzgar hızı arasında geçiş yapmak için kullanılır.
2. C / D / E:
Rüzgar seviyesi güç ayı anahtarı, (C) anlık rüzgar seviyesi (D) ile eşit rüzgar seviyesi (E) karşılık gelen sallanma yüksekliği arasında geçiş yapmak için kullanılır.
3. HOLO:
Kilit fonksiyon tuşu, mevcut ölçülen değeri kilitlemek ve kilide geri dönmek için kullanılır.
4. AÇMA/KAPAMA:
Güç anahtarı tuşu, cihazın gücünü açmak ve kapatmak için kullanılır.
Paket Listesi:
1 x Rüzgar Hızı Ölçer :
Manuel ölçüm, sadece referans içindir. :

Alıcılar da