• Yenilendi
Çocuk Koruyucu Ped, Kaliteli Çocuk Kaykay Koruyucuları Paten için Paten için Koruyucu Destek için uygun Çocuklar için Kaykay Pateni(L)

Çocuk Koruyucu Ped, Kaliteli Çocuk Kaykay Koruyucuları Paten için Paten için Koruyucu Destek için uygun Çocuklar

₺ 185.10
Malların miktarı
Stokta

Bir sette 6 adet ile, spor yaparken size çok yönlü ve mükemmel koruma sağlar.Spor yaralanmasını önlemek için kasların aşırı gerilmesini azaltmak için güçlü bir koruyucu etki ile.Scooter sürme, bisiklet ve diğer birçok açık hava sporları için mükemmel şekilde uygundur.Dayanıklı, rahat ve nefes alabilen yüksek kaliteli malzemeden ve yumuşak süngerden yapılmıştır.Kanca ve halka kayışları ile farklı boyutlarda diz, dirsek ve bileğe esnek olabilir. 1. Spor yaralanmasını önlemek için kasların aşırı gerilmesini azaltmak için güçlü bir koruyucu etki ile.2. Dayanıklı, rahat ve nefes alabilen yüksek kaliteli malzemeden ve yumuşak süngerden yapılmıştır.3. Scooter sürme, bisiklet ve diğer birçok açık hava sporları için mükemmel şekilde uygundur.4. Kanca ve halka kayışları ile farklı boyutlarda diz, dirsek ve bileğe esnek olabilir.5. Bir sette 6 adet ile, spor yaparken size çok yönlü ve mükemmel koruma sağlar.

Ürün Özellikleri

Koşul:
100 % Marka Yeni
Malzeme:
TPU
Renk:
Siyah
İsteğe bağlı Boyut:
S, M, L
Uygun Yaş:
16+
Paket boyutu:
Approx. 35 x 22 x 10cm / 13.8 x 8.7 x 3.9inch
Ağırlık:
Approx. 525g
Paket Listesi:
2 x Diz Desteği :
2 x Bilek Pedleri :
2 x Dirsek Koruyucuları :
Not:
Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Alıcılar da