• Yenilendi
Yüksek Hızlı Yazdırma Sunucusu, Yüksek Hızlı Ağ Yazdırma Sunucusu USB2.0 XP için Kuyruklar için Güçlü Uyumluluk Desteği/7/8/10/Manzara

Yüksek Hızlı Yazdırma Sunucusu, Yüksek Hızlı Ağ Yazdırma Sunucusu USB2.0 XP için Kuyruklar için Güçlü Uyumluluk

₺ 142.47
Malların miktarı
Stokta

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız. 【UYGULANABİLİR NESNE】Xp İçin Yazdırma Sunucusu/7/8/10. 【KUYRUKLAR İÇİN DESTEK】 Yazılım Olmadan Otomatik Kuyruk Yazdırma Desteği. 【ÇOKLU BİLGİSAYAR PAYLAŞIMI】Birden Fazla Bilgisayarı Paylaşabilir, 1500'den Fazla Yazıcı Türüyle Uyumludur Ve Manuel Ip Girişi Olmadan Bilgisayar Ip'sinin Ve Sunucu Ip'sinin Otomatik Yapılandırmasını Destekler. 【Satış sonrası SERVİS】Mükemmel Satış Sonrası Servis, Tedarikçiler Doğrudan Ürün Sağlar. 【ULTRA DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ】 Uyumlu Olmayan Yazıcıların Hızlı Bir Şekilde Desteklenmesini Sağlayan Uyumluluk Teşhisini Destekler.Çoklu bilgisayar paylaşımı : Birden fazla bilgisayarı paylaşabilir, 1500'den fazla yazıcı türüyle uyumludur ve manuel IP girişi olmadan bilgisayar ıp'sinin ve sunucu ıp'sinin otomatik yapılandırmasını destekler.Destek OTA çevrimiçi yükseltme firmware.Sıradan LPT, USB yazıcının ağ yazdırma işlevini desteklemesine izin verin.Güçlü uyumluluk : Piyasadaki çoğu lazer, mürekkep püskürtmeli, iğne ve diğer yazıcı türlerini destekler ve sürekli artmaktadır.XP için tam destek/7/8/10/Vista, OS X ve diğer yaygın sistemler.Ultra düşük güç tüketimi : Uyumlu olmayan yazıcıların hızlı bir şekilde desteklenmesini sağlayan uyumluluk teşhisini destekler.Kuyruklar için destek : Yazılım olmadan otomatik kuyruk yazdırma desteği.Yüksek Hızlı USB 2.0 : USB 2.0 480 Mbps aktarım hızı sağlar.

Ürün Özellikleri

Model:
KP-U101
USB Bağlantı Noktası:
1 USB2. 0 yüksek hızlı arayüz
Ev:
ABS muhafazası
Ağ bağlantı noktası:
10 / 100Mbps uyarlanabilir
Güç:
USB 5 V 0.5 A
Ağ ortamı:
destek kablolu / kablosuz yönlendiriciler, Anahtarlar
Güç Tüketimi:
5W
Astarlı baskı:
destek otomatik hat baskı
Yazdırma Protokolü:
TCP / IP HAM
Ağlar arası segment:
desteklenmiyor
Destek fonksiyonu:
destek baskı paylaşımı, faksı desteklemiyor, tarama paylaşımı
Yazıcı türü:
USB, lazer gibi ağ yazıcıları, püskürtmeli, iğne tipi, termal, vb.
Boyut:
Approx. 6.6 x 5.2 x 2.6cm / 2.6 x 2.05 x 1.02in
Paket Ağırlığı:
122g
Paket Listesi:
1 x Yazıcı Sunucusu :
1 x Fiş (ABD standart) :
1 x Veri Kablosu :
Not:
1. Bu ürünün for altında çalışması ve aynı ağ segmentinde ayarlanması gerekir (varsayılan değer 192.168.1.222'dir).
2. 192.168 olduğundan emin olmak için lütfen dikkat edin. X. Y aynıdır, X Y 1 ve 255 dışında herhangi bir sayı olmalıdır. :

Alıcılar da