• Yenilendi
Köpekbalığı Parti Iyilik Köpekbalığı Gözlük Aydınlık Köpekbalığı Geçici Dövme Çıkartmalar Kauçuk Anahtar Zincirleri ve hediye keseleri Çocuklar için Okyanus Tema Doğum Günü Partisi Bebek Duş, 10 set

Köpekbalığı Parti Iyilik Köpekbalığı Gözlük Aydınlık Köpekbalığı Geçici Dövme Çıkartmalar Kauçuk Anahtar Zincirleri

₺ 50.97
Malların miktarı
Stokta

Bu köpekbalığı gözlükleri yüksek kaliteli kağıttan yapılmıştır.Köpekbalığı parti hediyeleri doğum günü partisi, köpekbalığı hafta, derin deniz temalı parti okyanus parti yaz günü, splash deniz parti, hayvan, karnavalları, ödül kutusu, ödül, ödül, hediye, goody çanta parti çanta dolgu, çocuklar için oyun oyuncaklar, çocuklar, parti, festival kutlamaları, bebek duş parti iyilik ve daha fazla etkinlik için uygulanabilir KULLANIMI AÇIKLAMA : . ◆ Occasion : Köpekbalığı parti iyilik bebek duş için uygulanabilir, doğum günü partisi, köpekbalığı temalı parti, köpekbalığı hafta, derin deniz temalı parti, okyanus parti yaz günü dışarı, sıçrama deniz parti, karnavallar ve böylece.Köpekbalığı anahtar zincirleri, resimde gösterildiği gibi güzel, farklı aksesuarlarla iyi eşleşen farklı renklerle tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri

Malzeme:
Kâğıt, Plastik, silikon.
Paket içeriği:
10 adet köpekbalığı anahtarlıklar :
10 yaprak köpekbalığı dövme çıkartmaları :
10 adet sallamak izle dövme :
12 adet köpekbalığı gözlük :
10 adet köpekbalığı parti hediye çanta :
ürün :
Bu köpekbalığı dövme çıkartmaları parlıyor, ışık karanlık olduğunda parlıyor. Köpekbalığı anahtar zincirleri, resimde gösterildiği gibi güzel, farklı aksesuarlarla iyi eşleşen farklı renklerle tasarlanmıştır. :
Bu köpekbalığı dövme çıkartmalarının uygulanması ve çıkarılması kolaydır, sadece yüzü aşağı bakacak şekilde cilde yerleştirin ve suyla nemlendirin; Yaklaşık 15 saniye basılı tutun. :
Kullanım açıklaması:
Köpekbalığı partisi iyilik doğum günü partisi, köpekbalığı haftası, derin deniz tema partisi, okyanus partisi yaz günü, sıçrama deniz partisi, pinatas, karnavallar, ödül kutusu, ödül ödülleri, hediye, goody çanta parti çantaları dolgu maddeleri, çocuklar için oyun oyuncakları, childr için uygulanabilir :

Alıcılar da